جوانسازی پوست با تیکسل،روش درمانی جدید رفع چین وچروک‌های پوست(خطوط دور چشم،دور لب، چین و چروک گردن و …)، درمان منافذ باز،جای جوش،شلی و افتادگی پوست است.

دستگاه تیکسل در سال 2011 با ایجاد انقلابی در جوان سازی پوست با هدف درمان جدید و بهتر برای پزشکان و بیماران ساخته شد. این فناوری براساس TMA thermo-mechanical action  می باشد، یک تغییر رویکرد در راهکار درمانی است. یک فن آوری بیمار پسند برای  زیبایی پوست ،همه کاره – و ایمنی بالا. اثربخشی آن توسط مطالعات بالینی متعدد در انتشارات معتبر اثبات شده است. امروزه این محصول و فناوری در سراسر جهان به بازار عرضه می شود.اکنون این دستگاه در کلینیک زیبایی ما موجود است. بیماران عزیز می توانند با مشاوره حضوری با پزشک از این دستگاه استفاده کنند.

جوانسازی پوست با تیکسل در مازندران
جوانسازی پوست با تیکسل

درمان با تیکسل

پیشرفت جدید برای جوان سازی پوست. وقتی که سن بیماران بالا می رود ، آنها به دنبال روشهایی برای معکوس کردن سن و حفظ جوانی و زیبایی خود هستند. با این حال ، آنها می خواهند این کار را از طریق راه حلی انجام دهند که نه تنها موثر بلکه غیرتهاجمی و ایمن باشد. تیکسل تقاضای روزافزون برای بهبود رنگ پوست و پیری پوست را برآورده می کند ، به طوری که بیماران می توانند به صاحب پوست جوانتر و احیا شده باشند.

گرمای طبیعی توسط نوک تیتانیوم  در محل به پوست وارد می شود که نه تنها خود استریل می شود بلکه قابل استفاده مجدد است و به راحتی تمیز می شود. هیچ تشعشع ، دود ، بخار یا خونریزی ساطع شده ای وجود ندارد.

جوانسازی پوست با تیکسلچرا تیکسل؟

رضایت بالای بیمار

پوست به سرعت بهبود می یابد و ظرف چند روز پس از درمان شاداب و درخشان به نظر می رسد. در نتیجه رضایت بالایی از بیمار ایجاد می شود .نتایج درمان در دراز مدت و گذشت چند ماه بیشتر  می شود.

غیر تهاجمی

یک درمان ایمن ، موثر و غیرتهاجمی با حداقل عوارض جانبی. بدون ایجاد دود ، خونریزی ، بخار یا کربنیزه شدن پوست می باشد.

دلیل کم بودن درد در طی درمان با تیکسل در مقایسه با لیزر CO2 ablates در درجه اول به دلیل انتقال مقدار نسبتاً کمتری انرژی به پوست توسط تیکسل است. این امر با استفاده از یک روش انتقال انرژی کارآمدتر (هدایت در مقابل تابش) و مدت زمان پالس طولانی تر (به عنوان مثال 10 میلی ثانیه در مقابل 1 میلی ثانیه) تیکسل در مقایسه با لیزر CO2 امکان پذیر است. گیرنده های درد در پوست در اپیدرم و درم قرار دارند. این گیرنده های درد به سرعت تغییر دما در طول زمان حساس هستند.به عنوان مثال ، لیزر CO2 به سرعت گرما تولید می کند: گرمایش لیزر CO2 تا 400 درجه سانتیگراد حدود 200 نانو ثانیه طول می کشد.در حالی که اثر گرمایش تیکسل با باسرعت اهسته انجام می گیرد. و در نتیجه درد کمتری ایجاد می شود.

حداقل زمان

یک درمان راحت با حداقل زمان لازم برای بهبودی است .بیماران می توانند روز بعد از درمان آرایش کنند و فعالیت های اجتماعی خود را از سر بگیرند.در اصطلاح انگلیسی( “lunch time”).در طی چند جلسه درمان lunch time ، نتایج قابل توجهی حاصل می شود.

چه چیزی را باید قبل از جوانسازی پوست با تیکسل انتظار داشت

تیکسل انرژی گرمایی را مستقیماً به پوست وارد می کند.درمان صورت معمولاً حدود 20 دقیقه طول می کشد. درمان عاری از اشعه است و هیچ دود ، خونریزی و زخم پوستی وجود ندارد. در شرایط خاص ،ممکن است کرم بی حسی موضعی لازم  شود. زیرا درمان با حداقل احساس درد راحت قابل انجام است.

نتایج درمان تیکسل

درمان تیکسل به طور معمول منجر به بهبود بافت و رنگ پوست ، ظاهر جوانتر ، کاهش چین و چروک ، لیفت بهتر پلک ها و رضایت بالای بیمار می شود. جلسات درمان معمول شامل 3 تا 4 جلسه درمان با فاصله یک ماه بین جلسات است.

چه کسی کاندیدای خوبی برای درمان است؟

تیکسل می تواند یک راه حل خوب برای بیمارانی باشد که می خواهند پوست ظریف صورت از جمله دور چشم ، پلک ها ، گردن و دکلته را با خیال راحت و  موثر جوانسازی کنند. جوانسازی با تیکسل برای بیماران از گروه های سنی و انواع مختلف پوست مناسب است و می تواند در تمام طول سال انجام شود.

بعد درمان

پس از درمان ، پوست به مدت 3 تا 4 ساعت کمی متورم و قرمز است. بیماران به مدت 2 تا 3 ساعت دچار قرمزی خفیف و احساس گرما می کنند. بسته به شدت درمان ، از یک تا دو روز بعد درمان پوسته پوسته شدن خفیف پوست بوجود می اید. پوسته ها ی ریز و سطحی روز بعد ظاهر می شود اما می توان با آرایش آن را پوشاند. تا اینکه بعد از چند روز از بین می رود. برای نتایج بهتر ، ممکن است دکتر شما روال مراقبت در منزل را توصیه کند.

منابع:

novoxel.com