اناتومی دستگاه تناسلی زنان:

 

Labiais یک اصطلاح مشتق از لاتین به معنای “لب” است. Labia Majora ، همچنین به عنوان “لبهای خارجی” شناخته می شود ، چین هایی از پوست در هر دو طرف دهانه یا ورودی واژن است و در اکثر زنان بالغ با مو پوشیده شده است. بعد از لابیای خارجی ، لابیا مینور یا “لبهای داخلی” قابل مشاهده است.  اینها چین های کوچکتر و بدون مویی هستند که درقسمت داخلی لابیا ماژور، در هر دو طرف ورودی مهبل (واژن) قرار دارند.

چرا زنان به دنبال جوانسازی دستگاه تناسلی  هستند؟

 

با گذشت زمان یا افزایش سن ، تغییرات هورمونی که با افزایش سن یا حاملگی رخ می دهد ، می تواند باعث کشیدگی لبیا مینورا می شود.لابیای ماژور نیز در حاملگی برجسته و بزرگتر می شود. همه این موارد تحت تاثیر هورمونها در حاملگی اتفاق می افتد . چون هورمون ها بعد از زایمان فروکش می کنند یا به دلیل  افزایش سن می توانند آتروفی و ​​کوچک شوند.  همچنین با افزایش سن ، چربی زیر جلدی (چربی مستقیم در زیر پوست) از دست می رود و پوست نازک تر و شکننده تر می شود.

لابیا ماژور (لب های بیرونی یا  بزرگترواژن) بیشتر از پوست و چربی زیر جلدی ساخته می شود.  با تغییرات هورمونی و با از بین رفتن چربی زیر جلدی ، لبیا ماژورا با بزرگتر شدن یک زن تمایل به کوچک شدن دارد.  در یک زن جوان ، labia majora  کاملاً پر، برجسته یا توپل خواهد بود. اما  در یک زن مسن ، آین تمایل به لاغر و کوچک شدن دارند.  همچنین به دلیل از بین رفتن حجم ، غالباً کمی آویز می شوند.

دقیقاً مانند صورت یا دست ها ، یکی از ساده ترین راه ها برای بازگرداندن ظاهری جوان تر به لبیا ماژور ، صرفاً جایگزینی چربی زیر جلدی است که با افزایش سن از بین رفته است.  چربی را می توان از یک ناحیه مانند دستگیره های عشق (که به آن پهلو نیز گفته می شود) یا ران های داخلی برداشت کرد و به لابیا ماژور منتقل کرد.  با افزودن حجم به labia majora ، آنها اغلب برجسته، توپر،بالا کشیده و جوان تر به نظر می رسند.  این  عمل فقط حدود یک ساعت طول می کشد و می تواند با سایر روشها از جمله زیبا سازی سینه یا لابیاپلاستی  در یک جلسه انجام  شود.

مزایای تزریق چربی و جوان سازی  دستگاه تناسلی خانم ها از طریق انتقال چربی چیست؟

 

۱- ظاهر جوانتر و زبیا و طبیعی

۲- رویکرد کاملاً طبیعی با استفاده از چربی بدن خودش

۳- روش عمل اسان و حداقل تهاجمی

۴- سرپایی همراه با بهبودی سریع

۵-  این عمل ماندگاری بالایی دارد

۶- برگشت اعتماد به نفس بخاطر بهبود ظاهر شخصی

چرا این کلینیک را برای انتقال چربی خود انتخاب می کنید؟

 

پزشک این مرکز با داشتن گواهینامه  های متعدد بین المللی در زمینه جراحی  زیبایی و تزریق چربی در نواحی مختلف بدن ازجمله در ناحیه تناسلی، انتخاب روشنی برای روش انتقال چربی شما است.  جراحی  زیبایی و تزریق چربی برای جوان سازی  ناحیه تناسلی  می تواند به شما در رسیدن به نتیجه نهایی دلخواه خود کمک کند.  شما از مشاوره اولیه ، از طریق روش و مراقبت های بعد از عمل همچنین کل مراحل عمل زیبایی  راهنمایی خواهید شد. ابتدا شما با مشاورین خانم در این مرکز اشنا خواهید شد . بعد از ان با پزشک معالج گفتگو می کنید. یا اینکه مستقیم به عنوان مشاوره، این موضوع را با پزشک در میان  بگذارید.امکانات این مرکز بی نظیر هست تا بتوانید یک عمل خوب و بدون دغدعه داشته باشید.