تزریق ژل به لب، یکی از محبوب­ ترین درمان­ها در مطب دکتر ادبی در شهر بابل محسوب می­شود. از افراد عادی گرفته تا دخترخانم های مدل، هنرمند همه مراجعه کننده این مرکز هستند.

تزریق ژل به لب یکی از بهترین راه­ها برای ایجاد یک لب زیبا و عالی می باشد. وقتی سخن از نما و شکل چهره درمیان باشد، لب یک نقطۀ کانونی متوازن و مورد توجه را ایجاد می­کند.

 

مدل لب روسی Rusian lip filler

ایجاد شکل لب عالی، از فردی تا فرد دیگر متفاوت است، یک هنر تخصصی محسوب می شود. دکتر ادبی به توازن چهره بی­ همتای شما کمک می­کند، تا چهره شما تحسین ­برانگیز شود و بهترین نتیجه زیبایی نصیب شما گردد.

تزریق ژل لب، با فیلرهای هیالورونیک ­اسید انجام می­شود که حجم لب­ها را افزایش می­دهد. ژل یا فیلر هیالورونیک­ اسید که بطور طبیعی در بدن وجود دارد، برای تحریک تولید کلاژن جدید در لب­ها استفاده می­شود. به ایجاد لب گوشتی و برجسته کمک می­کند.

 انواع زیادی از فیلرهای هیالورونیک­ اسید برای تزریق لب وجود دارد. انتخاب ژل یا فیلر مناسب لب برای دست­یابی به بهترین شیوۀ برجسته­سازی لب، یک هنر به شمار می­رود.

در زمینۀ تزریق ژل لب، طرح­ها و تکنیک­­های محبوب زیادی وجود دارد، اما پرطرف دارترین تکنیک در فضاهای مجازی تزریق ژل مدل روسی است..تکنیک لب روسی برای افزایش حجم ناحیۀ نزدیک به مرکز لب­ها، ایجاد یک شکل قلب ­مانند شبیه یک «عروسک روسی» و برجسته­ سازی انحنای بالای لب طراحی شده است. با تمرکز بر توازن لب­ها، یک ظاهر طبیعی شاداب به دست می­ آید، بدون اینکه کناره لب­ها پر شود.

 

ژل لب مدل روسی Russian lip filler

اگر بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی علاقه­ مندید، دکترمرتضی ادبی، متخصص پوست با بُرد تخصصی در شهر بابل مازندران در خدمت شماست. ایشان در بابل، همواره به­ عنوان یکی از بهترین تزریق­ کننده فیلر معرفی می­شوند. دکتر ادبی به شما کمک می­کند تا لب عالی داشته باشید، خواه با ایجاد اصلاحات جزئی در خطوط ظریف اطراف لب­ها برای بازیابی تقارن لب یا کناره لب­ها، و خواه برای لب غلوه ی گوشتی روسی .

«لب مدل روسی» چیست؟

«لب روسی» یک روش زیبایی شکل دهی لب است که به دلیل ظاهر طبیعی­ و زیبایی که ایجاد می کند، از محبوبیت روزافزونی برخوردار شده است. پزشکان همواره به دنبال مدلی از برجسته­ سازی لب بوده­ اند که لب­ها را با روشی به اصطلاح «هرچه کمتر بهتر» بهبود بخشد و از مقدار معقول­ تری فیلر استفاده شود. در مورد لب­های روسی، از فیلر لب با تأکید بر شکل انحنای بالای لب استفاده و سپس با تقویت لب پایینی متوازن می­شود. هدف، دست­یابی به جوان­سازی لب با ارتقاء ارتفاع لب­ها و کوتاه­تر کردن فاصلۀ بین قاعدۀ لب و گونه است. در تکنیک فیلر لب روسی، وقتی بحث تزریق ژل لب پیش می­ آید، توازن و تناسب اهمیت دارد تا از ظاهر بیش­ از حد گوشتالو که  توسط افراد نا وارد و سنتی ایجاد میشود، جلوگیری کند.

تزریق ژل لب مدل روسی Russian lip filler

تکنیک مدل لب روسی 

تکنیک لب روسی مشتمل بر تزریق فیلر هیالورونیک­ اسید داخل مرکز لب پایینی و داخل انحنای لب بالایی است. با بهره­ گیری از تکنیک صحیح و پزشک با تجربه ماهر، تکنیک فیلر لب روسی می­تواند طرح لب کاملاً متوازنی ایجاد کند و در عین حال حدّ و مرز دقیق لب­ها را حفظ کند. در کلینیک دکتر ادبی، به تکنیک «هرچه کمتر، بهتر» در تزریق فیلر لب وفادار بوده است، و از ذوق و خلاقیت هنری   برای خلق ظاهری بی­ نقص و طبیعی به لب­ها استفاده می کند. دکتر قادر است این تخصص خود را با تکنیک لب روسی پیاده کند، و تقارن را نیز در طول لب­ها تصحیح نماید.

تکنیک Tenting (خیمه­ سازی) لب روسی 

عبارتی که متخصصین پوست برای توصیف تکنیک­ های فیلر لب نظیر مدل لب روسی به کار می­برند، تکنیک «خیمه ­سازی» (tenting) است. این عبارت از این ایده نشأت می­گیرد که تزریق فیلر به مثابه «تیرک­های خیمه» عمل می­کند، و سازۀ مفیدی را برای لب­ها بر پا می­کند که می­تواند پُرشدگی کلی لب­ها را بدون نیاز به جراحی­های تهاجمی یا سایر تکنیک ­های کانتورینگ (کانتورکردن)، ارتقاء دهد. به ­علاوه، روش خیمه­ سازی می­تواند به پررنگ­ شدن مرز لب­ها کمک کند، که این امر به نوبۀ خود، شکل قلبی انحنای بالای لب را بهبود می ­بخشد.

 

شکل قلب لب روسی Russian lip filler

 

فرایند تزریق لب روسی 

فرآیند انجام تکنیک تزریق لب روسی، ساده و راحت است. ابتدا، شما با پزشک ملاقات می ­کنید؛ راجع به سابقۀ پزشکی و نیازها و اهداف زیبایی­تان صحبت کنید. دکتر، لب­های شما را معاینه می­کند تا درمانی را که بهترین انطباق با نیاز شما دارد، انتخاب کند.

برای تزریق ژل لب، یک کرم بی­ حس­ کنندۀ موضعی (بی­حسی) در ناحیۀ درمان انجام می­شود تا هر گونه ناراحتی بالقوه را تسکین دهد. سپس، دکتر، ژل یا فیلر پوستی مورد نظر شما را تزریق می­کند، و با خیمه­ سازی از فیلر پوستی به سمت مرکز لب­ها، ارتفاع لازم را ایجاد کرده و بر شکل «قلب» لب بالا تأکید می­ نماید. پُرشدگی و خط لب، به دقت شکل می­گیرد تا این ظاهر زیبا تکمیل شود. دکتر، برای اطمینان از توزیع یکنواخت فیلر، ناحیۀ درمان را بعد از انجام فیلر لب، با تکنیک خودشان به دقت ماساژ خواهد داد.

بعد از این جلسه، شما می­توانید فعالیت روزمرۀ عادی خود را تقریباً بلافاصله از سر بگیرید.  توصیه شود تا ۴۸ ساعت پس از درمان، از ورزش سخت یا گرمای زیاد پرهیز کنید. یکی از دلایل محبوبیت فراوان تزریق ژل لب، غیرتهاجمی،بدون دورۀ نقاهت،که نتایج بلافاصله پدیدار می­شود.

مقایسه تزریق مدل لب روسی با لب عادی

تکنیک لب روسی به همان تکنیک و فرآیند که در برجسته ­سازی سنتی لب استفاده می­شود، متکی است. در هر دو تکنیک لب روسی و فیلر لب سنتی، از فیلرهای پوستی هیالورونیک­ اسید استفاده می­شود تا تولید کلاژن تحریک شود، و جوان­سازی و حجم دل­ انگیز با نتایجی که تا یک سال کامل دوام دارد، به دست آید. تفاوت اصلی بین تکنیک فیلر لب معمولی و تکنیک فیلر لب روسی، رویکرد زیبا شناسی به تزریق است. دکتر ادبی در کار با زیبا جویان فراوان که به دنبال ظاهری با بهترین تطبیق  با سیمای طبیعی ­شان هستند، تخصص دارد. او در بهره­ گیری هر دو تکنیک فیلر لب سنتی و تکنیک لب روسی متبحر است. به زیبا ­جویان کمک می کند تا بهترین ظاهر و احساس از خود را پیدا کنند.

نوع ژل لب روسی

وقتی بحث از انتخاب فیلر لب برای تکنیک لب روسی می­شود، لازم است فیلرهای پوستی موجود را که به صورت سفارشی برای تقویت لب­ها تولید شده­ اند، در نظر بگیریم. دکترادبی منحصراً به فیلرهای هیالورونیک­ اسید برای درمان لب­ها متکی است، چرا که خاصیت هیالورونیک­ اسید، هیدراسیون (آب­دهی)، پُرشدگی و انعطافی را سبب می­شود که مناسب ماهیت لب­ شماست.

این امر سبب می­شود تا کار نهایی، فوق­ العاده صاف و صیقلی باشد. ژل مناسب می­تواند حجم لب­ها را افزایش دهد. رطوبت رسانی زیاد را نیز سبب می­شود. می­ تواند تا یک­ سال کامل، ظاهری دل­ انگیز و دل ربا به لب­ها بدهد.

فیلرهای لب هیالورونیک­ اسید

فیلرهای لب هیالورونیک­ اسید مختلف، تفاوت­ های ظریفی با هم دارند که ظاهر نهایی تقویت لب غیرتهاجمی را شکل می­دهند. دکتر قادر است تا از دانش خود در زمینۀ مواد قابل­ تزریق برای تعیین درمان­ی که برایتان مناسب است، بهره ببرد.

مقایسه فیلرهای هیالورونیک­ اسید با بوتاکس

فیلرهای هیالورونیک­ اسید، برای برای برجسته سازی نواحی مختلف بدن کابرد دارند، از جمله برجسته­ سازی لب، تقویت گونه، شکل دهی گونه و کاهش خطوط نازک و چروک پیشانی، نزدیک چشم­ ها و دور دهان. فیلرهای پوستی و بوتاکس، درمان تکمیلی فوق­ العاده­ را ارائه می­دهند، و به حذف هم چروک­ها و هم خطوط نازکِ ناشی از افت حجم به ­دلیل سن­، کمک می­ کنند. خیلی ها مایلند تا با هر دو مادۀ بوتاکس و فیلرهای هیالورونیک­ اسید درمان شوند. تا ظاهر جوان و شادابی هم برای لب­ها و هم برای کل صورت پیدا کنند. پزشک شما تشخیص می دهد که کدام ماده را برای زیبایی و جوانسازی صورت و بدن شما به کارببرد.

آیا تکنیک لب روسی بی­ خطر است؟

وقتی تکنیک لب روسی، به­ وسیلۀ یک پزشک متخصص با بُرد تخصصی انجام می­شود، فوق­ العاده بی­ خطر خواهد بود. برای بیشتر زیبا ­جویان، عوارض جانبی بسیار ملایم است. ممکن است فقط کمی تورم، قرمز شدگی یا کبودی در ناحیۀ تزریق یا اطراف را تجربه کنند. با این حال، بیشتر بیماران، درمان را بدون درد خواهند یافت. نتایج تزریق  ژل لب بین ۲۴ تا ۴۸ساعت  بعد از درمان آشکار خواهد شد.

چگونه می توان تکنیک لب روسی را انجام داد؟

برای انجام تکنیک لب روسی، لازم است با یک دکتر مجرب، دارای صلاحیت و هنرمند کار کنید. هرچند مراکز بهداشتی و پزشکی زیادی هست که مشاوره­ های رایگان و درمان با مواد قابل تزریق آرایشی را ارائه می­دهند، اما یک تزریق­ گر غیرمجرب نه ­تنها نتیجۀ غیر رضایت ­بخشی بر جای می­ گذارد، بلکه زیبا جو را نیز در معرض خطر ناشی از عوارض جوانبی ناخواسته قرار می­دهد. اگر یک تزریق­ گرِ فاقد صلاحیت، فیلر یا ژل را مستقیماً داخل یک رگ خونی وارد کند. باعث بروز واکنش­های مخرب شدیدی میشود. به همین دلیل، توصیۀ ما به شما این است که برای هر درمان با مادۀ قابل ­تزریق، منحصراً با یک پزشک حرفه­ ای دارای صلاحیت و با بُرد تخصصی کار کنید. دکتر ادبی، دانش و تخصص ارائۀ درمان­های تزریقی ایمن و دقیق را دارد، و سلامتی و رضایت بیمارانش جزء اولویت ایشان محسوب می­شود.

آیا می­شود تزریق لب را با سایر درمان ترکیب کرد؟

تزریقات لب، درمان پرطرفداری برای زیبا جویانی است که به دنبال تقویت لب هستند، و می­توانند با سایر درمان­ها در بخش پایین چهره ترکیب شود تا ظاهر جوان­تری به­ دست آید. از فیلرهای پوستی هیالورونیک­ اسید معمولاً نه تنها برای بهبود لب بیمار، بلکه برای کاهش چروکیدگی­ ها و خطوط ظریف در ناحیۀ دهان، از جمله خطوط لبخند (چین­های نازولابیال) و خطوط ماریونت استفاده می­شود. علاوه بر این، برای بیمارانی که به دنبال تقویت کلی لب، گونه و زاویۀ (خط) فک هستند، دکتر ادبی، درمان­های جوان­سازی متعددی را پیشنهاد می­کند. برای بسیاری از درمان­جویان، درمان فیلر پوستی با بوتاکسترکیب می­شود تا از ظاهر چروک­های حرکتی کاسته شود.

فیلرهای لب روسی چه مدت دوام دارد؟

پاسخ به این سؤال، بسته به فیلرِ مورد استفاده و حجم مورد نظر لب متفاوت است. با این حال، در زیبا جویانی که قصد فیلر لب دارند، می­توانند انتظار داشته باشند که نتایج تا حدی بلندمدت باشد. هرچند هیالورونیک­ اسید در نواحی از صورت که حرکت زیادی دارد، مثل لب­ها، کمی سریع­تر متابولیزه می­شود، ولی معلوم شده که برای اکثریت افراد، تا یک سال کامل دوام  دارد. کسانی که لب خیلی نازک دارند و قصد تقویت لب دارند نیاز به تزریق چند نوبت ژل یا فیلر هست تا به لب مورد دلخواه شان برسند.

 دکتر مدل لب روسی در‌‌ بابل

اگر شما مایلید لب­ هایتان به جذابیتی در سطح یک سلبریتی برسد، تکنیک لب روسی برایتان مناسب است. خواستۀ زیبایی شما هرچه باشد، دکتر ادبی می­تواند بر روی شما و کانتورهای چهرۀ طبیعی­ تان کار کند تا لب برجسته ­ای را ایجاد نماید که بتواند ضمن حفظ یک احساس طبیعی، ظاهرتان را بهبود بخشد.