تزریق ژل به لب، یکی از محبوب­ ترین درمان­ها در مطب دکتر ادبی در شهر بابل محسوب می­شود. از افراد عادی گرفته تا دخترخانم های مدل، هنرمند همه مراجعه کننده این مرکز هستند.

تزریق ژل به لب یکی از بهترین راه­ها برای ایجاد یک لب زیبا و عالی می باشد. وقتی سخن از نما و شکل چهره درمیان باشد، لب یک نقطۀ کانونی متوازن و مورد توجه را ایجاد می­کند.

 

مدل لب روسی Rusian lip filler

ایجاد شکل لب عالی، از فردی تا فرد دیگر متفاوت است، یک هنر تخصصی محسوب می شود. دکتر ادبی به توازن چهره بی­ همتای شما کمک می­کند، تا چهره شما تحسین ­برانگیز شود و بهترین نتیجه زیبایی نصیب شما گردد.

تزریق ژل لب، با فیلرهای هیالورونیک ­اسید انجام می­شود که حجم لب­ها را افزایش می­دهد. ژل یا فیلر هیالورونیک­ اسید که بطور طبیعی در بدن وجود دارد، برای تحریک تولید کلاژن جدید در لب­ها استفاده می­شود. به ایجاد لب گوشتی و برجسته کمک می­کند.

 انواع زیادی از فیلرهای هیالورونیک­ اسید برای تزریق لب وجود دارد. انتخاب ژل یا فیلر مناسب لب برای دست­یابی به بهترین شیوۀ برجسته­ سازی لب، یک هنر به شمار می­رود.

در زمینۀ تزریق ژل لب، طرح­ها و تکنیک­­های محبوب زیادی وجود دارد، اما پرطرف دارترین تکنیک در فضاهای مجازی تزریق ژل مدل روسی است...تکنیک لب روسی برای افزایش حجم ناحیۀ نزدیک به مرکز لب­ها، ایجاد یک شکل قلب ­مانند شبیه یک «عروسک روسی» و برجسته­ سازی انحنای بالای لب طراحی شده است. با تمرکز بر توازن لب­ها، یک ظاهر طبیعی شاداب به دست می­ آید، بدون اینکه کناره لب­ها پر شود.

 

ژل لب مدل روسی Russian lip filler

اگر بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی علاقه­ مندید، دکترمرتضی ادبی، متخصص پوست با بُرد تخصصی در شهر بابل مازندران در خدمت شماست. ایشان در بابل، همواره به­ عنوان یکی از بهترین تزریق­ کننده فیلر معرفی می­شوند. دکتر ادبی به شما کمک می­کند تا لب عالی داشته باشید، خواه با ایجاد اصلاحات جزئی در خطوط ظریف اطراف لب­ها برای بازیابی تقارن لب یا کناره لب­ها، و خواه برای لب غلوه ی گوشتی روسی .

«لب مدل روسی» چیست؟

«لب روسی» یک روش زیبایی شکل دهی لب است که به دلیل ظاهر طبیعی­ و زیبایی که ایجاد می کند، از محبوبیت روزافزونی برخوردار شده است. پزشکان همواره به دنبال مدلی از برجسته­ سازی لب بوده­ اند که لب­ها را با روشی به اصطلاح «هرچه کمتر بهتر» بهبود بخشد و از مقدار معقول­ تری فیلر استفاده شود. در مورد لب­های روسی، از فیلر لب با تأکید بر شکل انحنای بالای لب استفاده و سپس با تقویت لب پایینی متوازن می­شود. هدف، دست­یابی به جوان­سازی لب با ارتقاء ارتفاع لب­ها و کوتاه­تر کردن فاصلۀ بین قاعدۀ لب و گونه است. در تکنیک فیلر لب روسی، وقتی بحث تزریق ژل لب پیش می­ آید، توازن و تناسب اهمیت دارد تا از ظاهر بیش­ از حد گوشتالو که  توسط افراد نا وارد و سنتی ایجاد میشود، جلوگیری کند.

تزریق ژل لب مدل روسی Russian lip filler

تکنیک مدل لب روسی 

تکنیک لب روسی مشتمل بر تزریق فیلر هیالورونیک­ اسید داخل مرکز لب پایینی و داخل انحنای لب بالایی است. با بهره­ گیری از تکنیک صحیح و پزشک با تجربه ماهر، تکنیک فیلر لب روسی می­تواند طرح لب کاملاً متوازنی ایجاد کند و در عین حال حدّ و مرز دقیق لب­ها را حفظ کند. در کلینیک دکتر ادبی، به %